-3%
3 383 ₴
3 281,51 ₴
Професійна плойка BaByliss PRO Digicurl 19 мм BAB2912E - екстра-довга плойка Digicurl з покриттям робочої поверхні Keratin Lastre та температурою нагріву до 210°С.
Переваги та особливості:
Плойка з кератиновим покриттям BaByliss PRO Digicurl 19 мм BAB2912E комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Споживана потужність | 41 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Кількість температурних режимів | 11 |
| Максимальна температура нагріву | 210 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 160 град. |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Прилади для укладання волосся |
| Бренд | BaByliss PRO |
| Категорія | Прилади для укладання волосся |