-3%


2 105 ₴
2 041,85 ₴
Машинка GAMA PRO9 обладнана незнімним ножем із високоякісної неіржавкої сталі з вбудованою системою регулювання висоти зрізу волосся в діапазоні від 0.33 до 3.33 мм. Наявність такої системи дасть Вам змогу без «ступенек» здійснювати плавні переходи. Також у комплекті передбачені 4 насадки заввишки від 3 до 12 мм.
Модель GAMA PRO9 SM1302 має вібраційний мотор із потужною системою охолодження для безперервної роботи впродовж дня. Потужність двигуна можна регулювати поворотним гвинтом на корпусі. Просто переверніть гвинт за годинниковою або проти годинникової стрілки, щоб виставити максимально комфортну для Вас потужність.
Ергономіка моделі дає змогу з легкістю працювати машинкою та виконувати точні роботи. Корпус виготовлений із застосуванням композитного матеріалу, унаслідок чого він дуже міцний і досить важкий. Вбудована петелька для підвішування та мережевий шнур завдовжки 2.4 метра підвищить комфорт Вашої роботи.
Особливості моделі:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ga.Ma |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.33 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Машинки для стриження |
| Фени, плойки, техніка | Машинки |
| Бренд | Ga.Ma |
| Категорія | Машинки для стриження |