-3%
5 172 ₴
5 016,84 ₴
Професійна машинка для стриження серії 616 зі спеціальним покриттям корпусу, що гарантує максимальний комфорт під час роботи. Додайте до цього ще й якість стриження й окантовки ножів американської компанії й отримайте один із найкращих універсальних інструментів для стриження. Oster 616 Soft Touch, як і всі машинки цієї серії, обладнана потужним пивотним двигуном Whisper QuietTM, який уже оцінений багатьма поколіннями стилістів і перукарів за чудову надійність, невибагливість в обслуговуванні та комфортність у роботі. Головною ж гордістю 616-ї серії є змінні ножові блоки, що заслужено вважаються одними з найкращих у світі за довговічністю та якістю зрізу.
До комплекту постачання входять 2 легкознімні ножові блоки Oster Cryonix Size #0000 з довжиною зрізу 0,25 мм і Oster Cryonix Size #1 з довжиною зрізу 2,4 мм, 3 змінні насадки для збільшення довжини зрізу на 6, 9 і 12 мм, захисний кожух для ножа, олива для змащення ножів, щіточка тамонтувальна документація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oster |
| Країна виробник | США |
| Вага | 0.52 г |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість параметрів довжини | 5 |
| Мінімальна довжина стриження | 0.25 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип прибора | Універсальна машинка для стриження |
| Тример для окантовки | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Машинки для стриження |
| Бренд | Oster |
| Категорія | Машинки для стриження |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Швидкість мотора | 3000 об/хв |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина леза | 46 мм |