


1 378 ₴
Конусна плойка Wahl Super Curl 4437-0470 (13-25 мм)
Стильний біло-золотий корпус із цифровим екраном і регулятором температури от 80 ° до 210 ° (діаметр 13-25 мм), час нагрівання плойки становить лише 30 секунд. Керамічне покриття плойки з турмаліном дає змогу досягти кращого ефекту від її використання — усуває статичну електрику, що робить волосся ніжним і слухняним, а також надає йому натурального блиску.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Прилади для укладання волосся |
| Розмір | 13-25 мм |
| Фени, плойки, техніка | Плойки та гофре |
| Колір корпусу | Біло-золотистий |
| Бренд | Wahl |
| Категорія | Прилади для укладання волосся |