-3%2 316 ₴
2 246,52 ₴
Особливості сухожарової шафи SM-360C BLACK:
| Колір | чорний |
| Терморегулятор | від 0 до 220°C |
| Таймер | від 0 до 90 хв |
| Пружка | 220 В |
| Потужність | 300 Вт |
| Габарити товару | 215 x 230 x 160 мм |
| Об'єм робочої камери | 2,6 л |
| Розмір внутішньої камери | 210 х 150 х 55 мм |
| Розмір упаковки (ДШВ) | 300х270х192 мм |
| Вага (без\з упаковкою) | 2600\3100 г. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SM |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Стерилізатори |
| Бренд | SM |
| Категорія | Стерилізатори |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |